1 z 2

Zakázková výroba

Za každým vzácným kusem nábytku se skrývá upřímná důmyslnost, která neustále září. Ještě vzácnější ale je, že vás nakonec bude očekávat s oslnivými paprsky, které povedou k uvědomění si jeho významu…

Přirozené vlastnosti kmenů

Na světě nenajdete dva stejné listy, ani dva stejné kusy dřeva. Barva ani textura dřeva nejsou totožné, a tak každý z našich produktů má své vlastní charakteristické rysy.

Mimořádná kontrola dřeva

Každá barva má svůj příběh a zakaždým příběhem stojí legenda. Lidské vnímání barev má stejně dlouhou historiijako lidstvo samo a lze se s ním setkat již v době kamenné. Dřevěnévýrobky sloužily původně jako dekorace, až později se začaly hojně užívatnapříč různými oblastmi. Aby se zvýšila životnost a estetický vzhled dřeva,začal se jeho barevný odstín více používat při tvorbě domova.

Jednací stůl s firemním logem

Stůl o rozněrech 305x100-110x6cm z jedné fošny jihoamerického ořechu s firemním logem zalitém v epoxidu a vyfrézovanou bezdrátovou nabíječkou mobilních telefonů ze spodní strany stolu.

Interaktivní stolek z ořechového dřeva

První prototyp smart konferenčního stolku poháněného pomocí miniPC Intel atom, doplněno o 27 palcovou multi dotykovou obrazovku s tvrdým ochranným sklem.

Rozměry stolu: 120x65x52cm

Zakázkový stůl z jihoamerického ořechu se zabudovaným biokrbem

Náš zákazník chtěl stůl, který viděl ve filmu, tím byla výzva k výrobě takového stolu přijata :-).

Velikost stolu: 300cm*120/109/127cm*6.5cm

Stůl má v sobě zabudovaný biokrb o velikosti 200*15cm se zafrézovaným ochranným sklem o výšce 10 cm. Sezení u takového stolu a pohled do plamenů, které se odráží v dokonalé kresbě ořechového dřeva, je něco kouzelného a my moc děkujeme zákazníkovi za příležitost takový stůl vyrobit

Zakázková výroba dřevěných doplňků pro nový areál školky na statku. Dekorací bylo tolik, že je lepší mrknout na video :-)

2 dílný zasedací stůl ze Sicilské olivy

Zakázková výroba stolu na 2 díly z olivového dřeva ze Sicílie s kouřovým epoxidem a podnoží na míru stolu: 420*111*5

Arcade retro automat

Automat je plně modulární a skládá se ze 3 částí:

1) Horní bartop s 24´ BenQ LED monitorem, silnou reprosoustavou a karaoke systémem, součástí jsou 2 mikrofony.

2) Arkádový box/šuplík, který je samostatně použitelný jako hrací konzole ve stylu PS/XBOX atd. Stačí připojit přes HDMI kabel k jakékoliv obrazovce a hrajete.

3) Funkční, 2 policová podstavná skříň Automat obsahuje další 2 bezdrátové PS ovladače, pro hry umožňující hru pro 4 hráče.

20 herních konzolí v jednom a celkově přes 10 tisíc her

Obsahuje přes 10tis. her všech žánrů, od těch nejstarších her typu PONG(1972), až po známe playstation1 tituly jako je Tekken, nebo Tony Hawk pro skateboarding.

Výjimkou nejsou ani známe tituly jako Metal Slug, Aero fighter, Mortal kombat, nebo třeba Street Fighter.

Pokud máte zájem si nechat od nás vyrobit podobný retro automat, třeba s vlastním motivem, nebo logem vaší firmy, neváhejte a ozvěte se nám.

Poptávka zakázkové výroby